Press ESC to close

0

Rodzaje afazji: Afazja Broca i Wernickiego

Czas czytania: 4 minut Afazja to zaburzenie związane mową. Najczęściej dokonuje się podziału na dwa rodzaje afazji: nierozumienie wypowiedzi – afazja Wernickiego oraz nieumiejętność formułowania wypowiedzi…

1

Psychologia: Czy warto studiować w 2020?

Czas czytania: 6 minut Studia psychologiczne to obecnie jeden z najbardziej obleganych kierunków na uniwersytetach. Wielu maturzystów, może zastanawiać się, czy warto studiować psychologię, jakie są…

1

Wywiad psychologiczny – Pytania do wywiadu

Czas czytania: 8 minut Głównym celem prowadzenia wywiadu psychologicznego jest zdobywanie informacji. Pytania sformułowane przez badającego oraz ich układ, mają podstawowe znaczenie dla uzyskania wartościowych informacji….

Artykuły psychologiczne

Strona z artykułami psychologicznymi. Znajdziesz tutaj artykuły z różnych dziedzin psychologii.Idealne materiały do nauki psychologii online lub odświeżenia wiedzy przed egzaminem dla studenta. Strona zawiera wpisy o tematyce naukowej, badania psychologiczne oraz ciekawostki z dziedziny psychologii.Zobacz ciekawe zagadnienia z dziedziny psychologii i zainspiruj się materiałami z sekcji artykuły psychologiczne. Zobacz też, jak psychologia łączy się z rozwojem osobistym i odkryj w sobie pasję do samorozwoju.

Rodzaje artykułów psychologicznych

Na stronie znajdziesz informacje z różnych dziedzin psychologii min. artykuły z działu psychologii stosowanej oraz psychologii akademickiej.Z artykułów dowiesz się rzeczy praktycznych i codziennych. Zaczerpniesz wiedzy z psychologii społecznej, behawioralnej, klinicznej i osobowości.Artykuły zamieszczone na stronie zawierają informację o badaniach psychologicznych, ciekawostkach ze świata psychologii oraz praktyczne wskazówki dla przyszłych psychologów.Znajdziesz tutaj min. wzór wywiadu psychologicznego oraz przykłady interpretacji psychologicznych.

Tematyka artykułów psychologicznych

Wpisy publikowane w sekcji z artykułami o psychologii są przeznaczone dla osób zainteresowanych ciekawostkami psychologicznymi, newsami oraz solidną dawką informacji z dziedziny psychologii.Dowiesz się, jaki wykorzystać psychologię do zrozumienia sposobu funkcjonowania ludzkiej psychiki i natury człowieka.Na stronie poruszane są tematy praktycznego wykorzystania psychologii w życiu codziennym i sposobów na wykorzystanie psychologii do poprawy swojego samopoczucia i bytu.Na Poznaj Siebie, wierzymy, że psychologia jest nieodłącznym elementem naszego życia i każdego dnia spotykamy się z jej wpływem.Jeśli uważasz, że psychologia również ma szerokie zastosowanie w życiu codziennym lub chcesz je poznać, zobacz sekcję z artykułami psychologicznymi na stronie.