Jak rozpoznać przeznaczenie?

jak poznać swoje przeznaczenie, niebo, chmury

Jak poznać swoją przyszłość | Nasza dziedzina | Pasja| Zarabianie na marzeniach| Kreowanie rzeczywistości |

  1. Jak poznać swoją przyszłość.
    Każde pytanie rodzi UNIKALNĄ odpowiedź. Jeśli chcesz poznać swoje przeznaczenie, zwróć uwagę na to co robiłeś do tej pory. To jest jedna i ta sama droga, wyrażana przez rożne formy. Od początku swojego istnienia działasz w tej dziedzinie.
  2. Co jest Twoją dziedziną?

Jest nią to, co przeplata się nieprzerwanie przez Twoje życie. To co najbardziej Cię ciekawi. To do czego Cie najbardziej ciągnie. To co powtarzasz odkąd pamiętasz. To co realizujesz na różne sposoby. To, czym zajmujesz się DLA SIEBIE.

Więc jak ją rozpoznać?

Trzeba ją poczuć. Zauważyć ją, w momencie kiedy coś robisz. To znaczy, że za nią kryje się emocja. Potencjał energetyczny, który podświadomie realizujesz! Jeśli odczuwasz ekscytację to znaczy, że odkryłeś swoją pasję.

  1. Czym jest pasja?

Jest tym, co możesz robić bez końca. Jest tym co kochasz. To co od zawsze towarzyszyło Ci w życiu. Jest realizacją Twojej istoty.

Czy jest czynnością?

I tak i nie. Wyraża się przez nią, a raczej przez ich zbiór. To znaczy, że przybiera pewną formę. Zawsze może ją zmienić. Zależnie lub niezależnie od Ciebie. To wynika z poziomu Twojej istoty i zaawansowania jej w tym co robisz.

Więc jeśli nie wiem czym ona jest, to jak ją poznać?

Po tym, że to Ty ją wybrałeś. Jest tym co i tak byś robił, nawet jeśli nie przynosiło by Ci zysków. Czy masz coś takiego?

  1. Mam. A co jeśli chcę na tym zarobić?

To znaczy, że zaakceptowałeś ją w swoim życiu. Od teraz to co wypracowałeś, jest Twoim prawdziwym doświadczeniem. Doświadczeniem samego siebie.

Możesz od tej pory dzielić się swoją pasją z innymi. Dusza docenia i nagradza pracę dla wspólnego dobra.

  1. Jeśli pracujesz na siebie, inwestujesz w swoją przyszłość.

Dzięki temu, będziesz mógł sprzedawać swoją wiedzę innym. Twoja praca wewnętrzna, została urzeczywistniona w dowolnej formie, którą stworzyłeś. To znaczy, że wykorzystałeś swoją wiedzę dla dalszego rozwoju. Od momentu gdy wyciągniesz wizję ze swojego wnętrza, możesz formować ją w świecie fizycznym. Sam nadajesz jej kształt i znaczenie.

ZNACZENIE=PRZEZNACZENIE.

To do czego została stworzona. Od tej pory, to ona będzie pracować na Ciebie.

W ten sposób, stworzyłeś coś doskonałego w swej istocie. Stworzyłeś coś na swoje podobieństwo.

Odkąd Twoja wizja, żyje własnym życiem. Możesz wspierać ją swą troską. Zachęcać do działania, ulepszać, doskonalić, opiekować się nią i dopingować, WIERZYĆ! Możesz pomagać lub karać, możesz ignorować, złościć się na nią, a nawet jej nienawidzić.

Jak można nienawidzić tego, co się stworzyło?

To jest nasze dzieło, w które tchnęliśmy życie. Nawet jeśli nas rani i nie jest dla nas korzystne.

Poświęć temu uwagę. To są Twoje struktury, które potrzebują akceptacji i wsparcia. Są Tobą. Pomóż im się rozwinąć. Nie odtrącaj części siebie. Pomóż sobie. Dasz radę! To Ty jesteś (s)Twórcą. Zawsze możesz poprawić swoje dzieło.

Jak rozpoznać przeznaczenie?

Każde doświadczenie przyciąga nas do realizacji pewnej wersji samego siebie. To, co jest naszym przeznaczeniem, jest odpowiedzią na obecne działania.

Poznanie swojego przeznaczenia jest równoznaczne z poznaniem samego siebie. Nasza pozycja, i to kim zostaniemy w przyszłości, jest wypadkową naszych zamiarów i poczynań w chwili obecnej.

Tworzenie własnej rzeczywistości, to codzienna praca nad samym sobą i skupienie się na własnej przyszłości. Poznanie swojej przyszłości to otworzenie się na nowe możliwości rozwoju.

To, kim zostaniemy w przyszłości, jest sumą naszych wyborów. Zwracaj uwagę na to, co robisz na co dzień. Stwórz listę swoich nawyków i codziennych czynności. Zacznij weryfikować swoje poczynania. Ucz się na swoich poprzednich doświadczeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
pozbycie się wewnętrznej złości, fale, morze

Jak pozbyć się wewnętrznej złości?

Następny artykuł
dlaczego kłamiemy przyczyny rodzaje i skutki kłamstwa poznaj siebie

Rodzaje kłamstwa - Przyczyny i skutki

Powiązane artykuły