Jakie są korzyści nawilżania ust kwasem hialuronowym?

lips 2

Pełne i jędrne usta to synonim atrakcyjności i kobiecości. Niestety, wraz z wiekiem lub z powodu uwarunkowań genetycznych usta mogą z czasem stracić jędrność i zdrowy wygląd. Nawilżanie ust kwasem hialuronowym to zabieg medycyny estetycznej, który pozwala odwrócić te skutki i przywrócić piękny wygląd ustom.

Kiedy warto zdecydować się na zabieg nawilżania ust kwasem hialuronowym?

Podanie stabilizowanego kwasu hialuronowego do czerwieni wargowej umożliwia ich głębokie nawilżenie. Dzięki temu usta są jędrniejsze, bardziej miękkie, elastyczne i zdrowe. To zabieg idealny dla każdej kobiety, która chce poprawić wygląd i symetrię swoich ust, ale nie chce decydować się na zabieg wypełniaczami.

Nawilżanie kwasem hialuronowym jest nieinwazyjne, bezpieczne i na ogół bezbolesne. Sprawdzi się jako forma rewitalizacji ust po upalnym lecie, kiedy mogą być one nieco wysuszone na skutek częstego wystawiania na światło słoneczne lub kontaktu ze słonym, morskim powietrzem.

Nawilżenie ust sprawia, że nie są one spierzchnięte i suche, stają się wyraźnie wygładzone i miękkie. Dlatego to też dobra forma na przygotowanie ust przed zimowym wysuszeniem pod wpływem zimnego wiatru i mroźnego powietrza.

Taki zabieg zdecydowanie lepiej poradzi sobie z negatywnymi skutkami zmieniających się warunków atmosferycznych niż najlepsze pomadki i kremy ochronne.

Jakie efekty daje nawilżanie ust kwasem hialuronowym?

Nawilżanie ust kwasem hialuronowym niesie za sobą wiele korzyści. Do najważniejszych zaliczamy:

  • głębokie, wielopoziomowe nawilżenie ust,
  • wygładzenie i ujędrnienie ust,
  • lekkie uwydatnienie,
  • subtelny i natychmiastowy efekt odmłodzenia,
  • poprawa kondycji ust i czerwieni wargowej.

Czy nawilżanie ust je powiększa?

Czasami zabieg nawilżania ust kwasem hialuronowym bywa nazywany zabiegiem powiększania ust. Czy faktycznie tak jest? Nie do końca.

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie i odpowiada za elastyczność oraz jędrność tkanek. Stosuje się go nie tylko do nawilżania ust, ale też redukcji zmarszczek i delikatnej korekcji kształtu nosa czy ust.

Jednocześnie działa niezwykle łagodnie, w przeciwieństwie do wypełniaczy stosowanych powszechnie do powiększania ust. Dlatego jest dla nich doskonałą alternatywą.

smile 2

Nawilżanie ust kwasem hialuronowym może podkreślić kształt ust i nieco je uwydatnić oraz wymodelować, dlatego zabieg ten jest stosowany w przypadku chęci uzyskania subtelnych efektów i naturalnego wyglądu ust. Oczywiście efekty są zależne od rodzaju użytego kwasu hialuronowego do zabiegu oraz jego stężenia.

Niemniej najważniejszym efektem uzyskanym po tym zabiegu jest głębokie nawilżenie, uelastycznienie i ogólna poprawa kondycji ust. Zabieg trwa od 30 do 60 minut, nie niesie za sobą żadnych komplikacji, nie wymaga rekonwalescencji, a efekty są widoczne od razu.

Zobacz także: Metody powiększania ust i ich koszty

Ile to kosztuje?

Nawilżanie ust za pomocą kwasu hialuronowego wykonywane w gabinecie medycyny estetycznej to koszt rozpoczynający się od 800 złotych do około 1400 złotych. Niższe ceny za zabieg mogą kusić, ale najpewniej wynikają z użycia wątpliwej jakości produktów.

Dlatego na tego typu zabiegach nie ma sensu oszczędzać. Często lepiej zapłacić więcej, ale mieć gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi w bezpiecznych warunkach, która zapewnia długotrwałe efekty.

Jeżeli taki jednorazowy wydatek przekracza Twoje możliwości finansowe, a bardzo zależy Ci na poprawie kondycji i wyglądu ust, rozważ skorzystanie z pożyczki gotówkowej na leczenie w MediRaty – mediraty.pl.

W ten sposób możesz zrealizować prywatny zabieg w renomowanej klinice i rozłożyć spłatę na dogodne raty. Kwoty od 100 złotych do 5 tys. złotych możesz spłacić w 1, 3, 4, 8 lub nawet 12 ratach.

Nie musisz rezygnować z zabiegu tylko ze względu na koszty. Możesz spłacić go w ratach i cieszyć się jego efektami już teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
uszkodzona macierz paznokcia

Uszkodzona macierz paznokcia – jakie są przyczyny i jak leczyć?

Następny artykuł
iStock 1409632979

Czy twoje bokserki męskie są naprawdę wygodne?

Powiązane artykuły