Stoły do salonu – jakie będą najlepsze dla salonu?

7204 M7SF4FYxFn7XwsCb

Twój salon pełni funkcję jadalni? Często masz gości, z którymi spędzasz czas przy stole na rozmowach i jedzeniu? Podpowiadamy, jak wybrać stół do salonu, aby spełniał Twoje oczekiwania w jak największym stopniu.

pobrane

Jak wybrać stół do salonu?

Przed Tobą trudny wybór. Istnieje wiele różnych czynników, które decydują o tym, czy stół do salonu sprawdzi się dobrze, czy też pozostawi nieco do życzenia. Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze?

  • Wielkość salonu – będzie miała bezpośredni wpływ na to, na jak duży stół do salonu możesz się zdecydować. W małych salonach optymalnym rozwiązaniem może okazać się stół do salonu rozkładany – na co dzień nie zajmie dużo miejsca, a w przypadku wizyty większej liczby gości zapewni każdemu wygodne miejsce.
  • Wystrój pomieszczenia – stół do salonu może być wykonany w wielu różnych stylach, począwszy od tradycyjnych, pełnych zdobień, a skończywszy na nowoczesnych, minimalistycznych rozwiązaniach. Aby zachować estetykę, stół do pokoju należy dopasować do wystroju wnętrza.
  • Kształt stołu – uzależnij wybór m.in. od liczby osób, które mają na co dzień siedzieć przy stole. Okrągłe stoły do salonu zwykle są w stanie pomieścić do 4 osób. Jeśli potrzebny Ci stół na 6 osób, lepiej zdecyduj się na stół prostokątny.

pobrane 1

Jakie wymiary stołu do salonu?

Jak już wspomnieliśmy, wymiary stołu do salonu uzależnione są od dwóch czynników – wielkości pomieszczenia i liczby osób, które mają przy nim siedzieć. Prostokątny stół na 6 osób zwykle ma wymiary ok. 80×130 cm. Jeśli potrzebny Ci stół do salonu dla większej liczby osób, zdecyduj się na większy model lub stół z rozkładanym blatem.

Wysokość stołu jest natomiast dość prostą sprawą. W większości przypadków wynosi ona około 75 cm, co gwarantuje komfort siedzenia osobom w różnym przedziale wzrostu.

pobrane 2

Stoły do pokoju dziennego – jakie modele najlepsze?

Trudno jednoznacznie określić, jakie stoły do salonu są obiektywnie najlepsze. Optymalny wybór zależy od bowiem od wielu czynników, które opisaliśmy wcześniej. Przed wyborem musisz zatem określić swoje preferencje i kupić taki stół do salonu, który w największej liczbie aspektów się z nimi pokryje. Wówczas Twój stół do pokoju dziennego z pewnością przyniesie Ci satysfakcję i będzie dobrze sprawował się przez długi czas.

pobrane 3

Gdzie znaleźć idealny stół do salonu?

Szukasz stołu, który uświetni Twój salon? Moden stoły do salonu znajdziesz w ofercie sklepu https://www.italiastyle.pl. Meble znajdujące się w ofercie tego sklepu to efekt najlepszych włoskich projektantów i producentów mebli. Wykonane są z najwyższej klasy materiałów i z dbałością o każdy szczegół – zarówno wizualny, jak i techniczny.

Korzystając z oferty Italia Style bez problemu znajdziesz stół do salonu, który perfekcyjnie wkomponuje się w wystrój pomieszczenia. Nowoczesne białe stoły do salonu występują w ofercie obok klasycznych modeli, które dobrze wpisują we wnętrza o tradycyjnej estetyce. Niezależnie od swoim preferencji w Italia Style znajdziesz modne stoły do salonu, gwarantujące jakość i trwałość a także funkcjonalność i komfort użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
iStock 1224483151

Karma dla kota junior — jak zapewnić pupilowi najlepsze jakości odżywianie w okresie wzrostu?

Następny artykuł
sauna po treningu

Czy można korzystać z sauny po treningu?

Powiązane artykuły