Nie chodzi o to, że wszystko zmieni się jak za dotknięciem magicznej różdżki. Po prostu zmienisz podejście do tego, co wydarza się w Twoim życiu. Może nawet będzie Ci to sprawiać przyjemność? Albo odczujesz radość z tworzenia?

Z jakiego powodu?

Bo wszystko będziesz traktować jako doświadczenie, a nie karę czy mus. Bo w końcu poczujesz, że żyjesz. Dzięki temu, będziesz mógł dowolnie uplastyczniać swoje doświadczenia. Bądź kreatorem dla siebie, a nie biernym uczestnikiem iluzji.

Jak?

Rób wszystko tak, jakbyś robił to dla siebie. Dla siebie podejmuj decyzje, wybieraj i działaj! Dla swojej istoty. Dla siebie samego.

Życz sobie jak najlepiej

Obserwuj swoją pracę. Działaj tak, by doskonalić swoje dzieło, poprawiać je i ulepszać.

Nikt inny, tylko Ty stoisz za sterami swojego życia

Rób to co uważasz za słuszne. Działaj według siebie. Rób to co myślisz. Wybieraj to, co czujesz. Nie ma sensu wciągać się w kreację na dłużej, niż po to by sprawdzić czy jest ona taka, jaką chcieliśmy by była. Inaczej ugrzęźniesz w swoim doświadczeniu. Życie zbyt mocno przyciąga naszą uwagę.

Kreuj życie, zamiast się w nie wciągać!

Wcale nie musisz wykonywać fizycznej pracy po to, żeby coś się stało. Wszystko bazuje na DECYZJI. To jest tak, jakbyś wydał polecenie i korygował jego przebieg. Nie musisz się wysilać. Nie musisz z niczym walczyć, niczego robić, niczego szukać, rozumieć czy sprawdzać. Nie musisz niczego potrzebować itd. Wszystko się znajdzie, jeśli zdecydujesz się na to, by się pojawiło. Jeśli dopuścisz taką możliwość lub inaczej, jeśli sobie na to pozwolisz!

2% naszego życia, jest tym co nam się przydarza. Pozostałe 98% jest tym, jak na to reagujemy.