Im bardziej jesteś otwarty na to, by dzielić się z innymi, tym więcej jesteś w stanie dostać spowrotem.

Jeśli jesteś otwartą osobą, to sprzyja Ci szczęście. Droga do sukcesu prowadzi przez serce. Wszelka obfitość, to przyzwolenie sobie na dobro wszechświata. Każdy chce się znaleźć w polu serca. Jeśli Twoje serce jest otwarte, to daje innym schronienie. Dajesz im inspirację do bycia Tobą.

Do bycia wibracją miłości.

Każdy, kto znajdzie się w polu działania bezwarunkowej miłości-podtrzymuje ją. 😊 Jeśli jesteś jej generatorem, to nie masz problemów z otrzymaniem czegokolwiek od życia.

Wibracja miłości to bezwarunkowa troska. To radość z tworzenia, współpraca, chęć działania, partnerstwo. Z tego poziomu, nie wypływają żadne negatywne energie. Jest tylko pełna akceptacja i zawierzenie się temu co jest.

Nie ważne jaki jest cel, który sobie obrałeś. Ważne jest to, że go osiągniesz. Nie przywiązuj się do porażki, ona istnieje tylko w umyśle. Sukces pojawia się w zgodzie z Tobą. Nie znasz dnia ani godziny. Nie jesteś w stanie przewidzieć niczego. Wiesz tylko to, czego pragniesz. Zaufaj więc swojemu życiu. Jesteś chroniony, jesteś bezpieczny, JESTEŚ WSPIERANY!

Zamieszkaj w swoim sercu na stałe. Zasługujesz na to. Uwierz w siebie. To Ty jesteś ŻYCIEM.