Wszystko to, czego nie chcemy i tak byśmy chcieli. Wszystko to, czemu zaprzeczamy i tak chcielibyśmy to usłyszeć. Wszystko to, czego unikamy i tak chcielibyśmy to spotkać. Nienawidzieć kogoś, to też chcieć kogoś widywać. W taki sposób, że nadal jesteśmy emocjonalnie powiązani ze sobą. Nie lubić kogoś, to lubić w nim to, czego sami nie mamy w sobie. Nie kochać czegoś, to kochać to, co nas w tym rani. Nie wiedzieć czegoś, to wiedzieć, że jest to nam niepotrzebne.

Iluzja wyboru

Wiemy wszystko to, co mamy i potrzebujemy wiedzieć. Kochamy to, co nam się podoba i odpowiada. Lubimy to co nam sprawia przyjemność. Spotykamy się z tymi, z którymi czujemy się dobrze.

To jest wolność. To jest niebo. To jest wolna wola. To jest prawda. Tak działa dusza.

Wiesz co? Chyba wyeliminuje słowo “nie”ze swojego życia. Co się wtedy stanie?

Ujrzysz iluzję wyboru.

To znaczy?

Nie istnieją żadne pozytywne słowa, które byłyby zanegowane. Wszystko jest po prostu stwierdzeniem. “Nie”, oznacza coś co chcielibyśmy mieć, ale tego nie posiadamy. Więc nie będziemy tego mieli, dopóki nie zrozumiemy dlaczego.

Dlaczego?

Bo sami tego nie czujemy. Coś jakby chcieć, ale nie móc.

Blokada.. Okropna blokada na siłę woli. Więc jak to poczuć?

Zmienić zdanie negatywne na pozytywne. Pamiętaj, że ma być ono stwierdzeniem. Wtedy poczujesz to, czego Ci brakuj. Cała energia wróci do Ciebie. Twoja moc stwórcza zostanie przywrócona. Staniesz sie tym kim zechcesz. Będziesz miał to, co chcesz.

Ciesz się tym co robisz

Twórz tego wiecej! Umacniaj to! Bądź tym. Wtedy ujrzysz więcej siebie w innych.