Psycholog online za darmo

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy psychologicznej i chcesz zachować anonimowość? Jeśli czujesz, że sobie nie radzisz i potrzebujesz pomocy Psychologa, skorzystaj z darmowej porady psychologa przez telefon.

Darmowy psycholog online

Darmowy telefon zaufania dla dorosłych. Zadzwoń na bezpłatny numer jeśli potrzebujesz pomocy.

Zadzwoń: +48 116 123

Telefon zaufania dla dorosłych działa przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, jest otwarty przez cały tydzień w godzinach od 14 do 22. Pomoc psychologiczna jest darmowa.

Czy warto skorzystać z darmowego psychologa?

Jeżeli znajdujesz się w kryzysowej sytuacji i natychmiast potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, to warto skorzystać z Kryzysowego Telefonu Zaufania. Pierwszy kontakt z psychologiem, może być dla Ciebie trudny, ale pamiętaj, że psycholog to osoba, która chce Ci pomóc! Po darmowej rozmowie z Psychologiem dowiesz się więcej o sobie i być może odnajdziesz wyjaśnienie dla swoich zmartwień.

Każda pomoc jest potrzebna. Może okazać się, że rozmowa z Psychologiem w zupełności wystarczy i rozwiąże Twój problem.

Kto może skorzystać z psychologa za darmo?

Darmowe porady psychologiczne online skierowane są do osób, które potrzebują natychmiastowego wsparcia i chcą pozostać anonimowi. Z darmowego wsparcia psychologicznego, może skorzystać każda osoba dorosła.

Kryzysowy telefon zaufania jest przeznaczony dla osób, które znajdują się w kryzysie emocjonalnym i potrzebują bezpłatnej porady psychologicznej lub wsparcia w procesie wychowania dzieci.