Każdy postrzega rzeczywistość, według własnego doświadczenia. Większość ludzi twierdzi, że to co postrzega jest PRAWDIWE. Dlatego pragnie, urzeczywistnić to w życiu innych. Wielu myśli, że to co jest dobre dla nich samych, jest dobre dla WSZYSTKICH. Wcale tak nie jest. Każdy człowiek ma własne priorytety i niekoniecznie musi chcieć tego co inni.

Projektowanie rzeczywistości

Każdy ma swoją rację, jednak w rzeczywistości próbuje narzucać ją pozostałym. Jeśli ktoś działa w dobrej wierze, to i tak działa według własnych PRAWD. Jeśli je zaakceptujesz, to będziesz realizował czyjś szablon rzeczywistości. Jeśli nie, to ten ktoś może poczuć się urażony. To od Ciebie zależy, czy pozwolisz im na to, by mieli wpływ na Twoje życie.

Podświadomość urzeczywistnia/odtwarza nasze ODCZUCIA, czyli wzorce i emocje powstałe w przeszłości.

Każda emocja musi mieć potwierdzenie w rzeczywistości. Jeśli czujesz się gorszy od innych, to będziesz się z nimi porównywał. Z takim podejściem, znajdziesz milion powodów do tego, że tak jest naprawdę. Sam tworzysz ograniczenia w swoim zyciu.

Ograniczenia i blokady

To Ty tworzysz blokady i powody do odczuwania negatywnych emocji. Wszystkie doświadczenia, są utwierdzeniem już powstałych wzorców. Dlatego wszelkie podświadome reakcje, są kontynuacją wcześniejszych schematów. W ten sposób odczuwamy  “zapętlenie” doświadczeń.

Zobacz też: Jak kreować własną rzeczywistość?

Wszystko powstaje na bazie emocji. To właśnie one, nadają kierunek energii. Kontroluj swoje emocje, a uzyskasz kontrolę nad swoim życiem. Jeśli żyjesz w poczuciu niedostatku, to wciąż będziesz się w nim zagłębiał.

Wibracja zagęszcza się. Zawsze szukamy utwierdzenia nas samych, we własnym środowisku. Dobieramy je zgodnie z naszą prawdą. Projektujemy własne przekonania na innych i odbieramy świat tak jak go postrzegamy.