Nie rozumiesz, dlaczego coś wydarza się w Twoim życiu?

Zwróć na to uwagę. Dzięki temu, w Twoim umyśle pojawi się szereg definicji tego zjawiska. Po dokonaniu obserwacji, możesz dostąpić zrozumienia.

Jeśli przeanalizujesz przyczyny swoich działań, wyeliminujesz PROBLEM na krótko. Jeśli zrozumiesz PRAWA WSZECHŚWIATA, więcej już go nie popełnisz.

Więc jak mam zmienić coś na stałe w swoim życiu?

Zrozum przyczynę swoich działań. Co Tobą kieruje? Co chcesz sobie/innym udowodnić? Po co to robisz? Co Ci to daje? Dlaczego się na to zgadzasz? Jeśli odpowiesz sobie na te pytania, uzyskasz pełny obraz sytuacji.

Dziękuje. Więc jeśli chce się dowiedzieć w jakim celu coś robię, to muszę tylko zrozumieć siebie?

Tylko lub, aż tyle. 🙃

Jak przestać coś robić?

Nie chcieć już tego więcej. Porzucić poczucie braku. Odstawić na bok poczucie niespełnienia. Nasycić się tym doświadczeniem. Odpuścić. Poddać się. Zrezygnować. Wszystko to, w NEUTRALNYM znaczeniu, bez jakiegokolwiek powodu. Poddanie się dla samego aktu poddania. Nie dlatego, że już nie dajesz sobie rady lub się boisz. Poddanie się dlatego, bo już nie potrzebujesz tego więcej w swoim życiu.

Kiedy będę na to gotowy?

Wtedy, kiedy podejmiesz PEWNĄ decyzję. Wszystko musi być w zgodzie ze sobą. Nie rób niczego na siłę, to tak nie działa. Musisz czuć, że tego chcesz. 😊

Featured image: Jonas Lang