Czasem przychodzi w życiu moment, kiedy pragniesz wrócić się do dawnych czasów. Nie ważne czy jest to stara miłość, uprawianie sportu, czy dawny status społeczny. Jeśli nie wracamy do tego samymi myślami to wciąż mamy szansę, by zrealizować to z jeszcze większym dopasowaniem.

Nie znaczy to, że będzie tak samo jak wcześniej. Będzie inaczej, a może nawet lepiej. Wybór należy do Ciebie!  Nigdy nie jest za późno, by realizować siebie. Zwykle zdarza się, że do przeszłości wracamy tylko po to, by się dołować. Zapomnij o tym co było i zacznij od nowa.

Twój bagaż będzie znacznie lżejszy, przez co łatwiej będzie Ci stanąć na nogi. Masz moc kreowania własnej rzeczywistości. Jesteś kreatorem/ką! Zamiast tracić czas i energię na utrzymywanie przeszłości przy życiu, stwórz z niej teraźniejszość.

Wszelkie tęsknoty i żałość wynikają z zatrzymania się w czasie. Zaakceptuj to, a będziesz mógł zmienić stan rzeczy. Utrzymywanie się w poczuciu utraty czegoś, generuje jeszcze większą stratę. Uwolnij się od przeszłości i wyciągnij z niej naukę na przyszłość.