Aleksander Jasinowski

Czas czytania: 2 minut

Nazywam się Aleksander Jasinowski. Od najmłodszych lat interesuję się psychologią i rozwojem osobistym. Obecnie pasjonuję się również ekonomią i finansami.

Odkąd pamiętam, pragnąłem lepiej poznać siebie poprzez wgląd we własne schematy myślowe i emocje.

Aleksander Jasinowski
Aleksander Jasinowski

Wykształcenie

Ukończyłem psychologię na Wyższej Szkole Biznesu-National Louis University w Nowym Sączu uraz Technikum Elektryczno-Mechaniczne w zawodzie Technik Mechatronik.

Aktywności

W latach szkolnych trenowałem boks i reprezentowałem Kadrę Małopolski w boksie.  Jestem miłośnikiem biologii i fizyki. Interesuje mnie również astronomia i psychologia.

Od najmłodszych lat występowałem w przestawieniach teatralnych i udzielałem się społecznie. Byłem członkiem Młodzieżowej Rady Kultury oraz Młodzieżowej Rady Miasta, członkiem Rady Uczelni Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu oraz wiceprezesem koła naukowego “Ekologus” przy Państwowym Instytucie Technicznym w Nowym Sączu.

Zamiłowanie do nauk humanistycznych i przyrodniczych wyniosłem z domu i ze szkoły. Brałem udział w wystąpieniach dotyczących sytuacji gospodarczej Unii Europejskiej oraz akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Od początku szkoły podstawowej interesowałem się pisaniem. Uczestniczyłem w konkursach literackich i poetyckich. Jestem współautorem tomiku poetyckiego pt. “Wieża mgieł” oraz innych dzieł, które ukazywały się w ramach Ogólnopolskich Konkursów Literackich, których jestem laureatem.

Życie osobiste

Zamiłowanie do poezji i literatury przeniosłem na pisanie tekstów piosenek. Stworzyłem kilkadziesiąt utworów muzycznych.

Muzyka jest dla mnie terapią, którą polecam każdemu, kto chce powrócić wspomnieniami do wcześniejszych doświadczeń.

Obecnie zajmuje się marketingiem internetowym i w tym najbardziej się rozwijam. Rezultaty moich działań przekładam na swojego bloga – Poznaj Siebie, dzięki czemu zauważam swój postęp.

Dodatkowe linki

Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi artykułami poniżej.

Zobacz artykuły

Moja Agencja marketingowa – SEO Expert