Aleksander Jasinowski

Czas czytania: < 1 minuta

Aleksander Jasinowski - Autor Poznaj Siebie Blog psychologiczny

O mnie

Nazywam się Aleksander Jasinowski. Od najmłodszych lat interesuję się psychologią i rozwojem osobistym. Odkąd pamietam pragnąłem poznać siebie lepiej poprzez wgląd we własne schematy myślowe i emocje.

Szkoła

Skończyłem Technikum Elektryczno-Mechaniczne jako Technik Mechatronik. Prywatnie studiuję psychologię. A w wolnym czasie chodzę na siłownię, rozmyślam i prowadzę bloga

Aktywności

W latach szkolnych trenowałem boks i reprezentowałem Kadrę Małopolski w boksie.  Jestem miłośnikiem biologii i fizyki. Interesuje mnie również astronomia i psychologia.

Od najmłodszych lat występowałem w przestawieniach teatralnych i udzielałem się społecznie. Byłem członkiem Młodzieżowej Rady Kultury oraz Młodzieżowej Rady Miasta.

Zamiłowanie do nauk humanistycznych i przyrodniczych wyniosłem z domu i ze szkoły. Brałem udział w wystąpieniach dotyczących sytuacji gospodarczej Unii Europejskiej oraz akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Od początku szkoły podstawowej zajmowałem się pisaniem. Uczestniczyłem w konkursach literackich i poetyckich. Jestem jednym ze współautorów Tomiku poetyckiego pt. “Wieża mgieł” oraz innych dzieł, które ukazywały się w ramach Ogólnopolskich Konkursów Literackich, których jestem laureatem.

Życie osobiste

Zamiłowanie do poezji i literatury przeniosłem na pisanie tekstów piosenek. Stworzyłem kilkadziesiąt utworów muzycznych.

Muzyka jest dla mnie terapią, którą polecam każdemu kto chce powrócić wspomnieniami do wcześniejszych doświadczeń. Dlatego co jakiś czas staram się nagrać nowy utwór muzyczny.

Obecnie zajmuje się marketingiem internetowym i w tym najbardziej się rozwijam. Rezultaty moich działań przekładam na swojego bloga – Poznaj Siebie, dzięki czemu zauważam swój postęp.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi artykułami poniżej.

Zobacz artykuły