Nawet jeśli myślisz, że coś Ci nie wychodzi to i tak, dzieje się to w jakimś celu.

Więc, jeśli coś nie idzie po Twojej myśli, to jest to w interesie duszy, żebyś to ZAUWAŻYŁ.

Generalnie to co nam nie odpowiada, jest wskazówką dla nas, na co mamy zwrócić swoją uwagę. To znaczy, że jeżeli coś chciałeś, ale się nie wydarzyło, to wynika to z jakiegoś powodu. Musisz zrozumieć dlaczego i po co się to stało. Dlaczego nie nie jest tak, jak tego chciałeś! 😊

Wszystko to, czego nie akceptujemy w życiu, jest powodem do naszej frustracji.

Jednak niewielu z nas, stara się zrozumieć czemu tak jest. Nasza złość jest skutkiem stwarzania oporów z zewnątrz.

Dlaczego coś z zewnątrz, miałoby mi coś utrudniać?

To Ty sobie utrudniasz własną drogę. Dlatego, bo sam jej nie rozumiesz. Więc jeśli coś idzie Ci ciężko, to jest znak, że nie pasujesz już więcej do tego. Mimo, że uważasz, że jest to właśnie tym czego pragniesz. Mówiąc krótko, Twoja wibracja nie jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami.

Jak się do tego dopasować?

Zmienić swoje nastawienie. Dzięki temu, nasze postępowanie będzie inne. W konsekwencji tego, zaczniemy projektować inną wersję siebie na rzeczywistość. Przez to, odbierzemy zgodny sygnał z zewnątrz.

ZOSTAŁEŚ ZAAKCEPTOWANY.

To jest właśnie miłość. Czyli pełna akceptacja. Nie ważne kim i jaki jesteś. Masz prawo być tym kim chcesz. Właśnie w tym momencie, zaczyna się manifestacja.

Ale przecież inni ludzie nie muszą mnie akceptować.

Masz rację. NIC NIE MUSZĄ. Jednak Ty powinieneś. Dopiero wtedy, gdy zaakceptujesz sam siebie, będziesz mógł być sobą pośród innych.

To co jest zgodne z Tobą, pojawi się w Twoim życiu, a to co nie – z niego ZNIKNIE.