dr Michał Lesiak

Czas czytania: < 1 minut

Dr Michał Lesiak ur. 1988 r., jest psychologiem, autorem i trenerem osobistym. Pomaga ludziom wprowadzać zmiany w ich życiu i motywuje ich do dalszego działania.

Jego specjalnością jest psychologia społeczna. Studiował na Uniwersytecie Szczecińskim, a następnie zrobił doktorat na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Dr Michał Lesiak jest psychologiem społecznym z doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej, dla par i terapii grupowej.

dr michal lesiak
dr Michał Lesiak – Psycholog

Życie osobiste i zawodowe

Dr Michał Lesiak autorem książki o wykluczeniu społecznym pt. “Inny Świat” oraz laureatem nagrody “Osobowość Roku” gazety Głosu Szczecińskiego.

Michał udziela porad psychologicznych osobom, które doświadczają problemów związanych z relacjami z członkami rodziny, przyjaciółmi lub współpracownikami; osobom, które mają problemy z rozwijaniem poczucia sensu życia oraz osobom, na których życie negatywnie wpływają choroby związane ze stresem.

Na co dzień zajmuje się leczeniem kryzysów emocjonalnych, zaburzeń nastroju, zaburzeń lekowych (w tym stymulantów), depresji (w tym depresji klinicznej), wypalenia zawodowego, konsekwencji traumy czy przewlekłych stresorów w pracy i w domu. Dr Michał Lesiak prowadzi również konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych, które mają trudności w radzeniu sobie z codziennym życiem.

Prywatnie Michał uwielbia podróżować z rodziną po Polsce, lubi odkrywać nowe miejsca, poznawać nowych ludzi, próbować lokalnych restauracji z jedzeniem i regionalnych potraw z różnych regionów Polski!