Klinika LMC – Psychoterapia online

Czas czytania: 2 minut

Ze względu na obecną sytuację wiele osób chciałoby skorzystać z fachowej pomocy terapeuty, jednak czasami trudno jest znaleźć specjalistę, który przyjmuje w swoim gabinecie.

Zobacz ofertę psychoterapii online od Kliniki LMC z Poznania.

  1. Dlaczego warto wybrać psychoterapię online?
  2. Oferta terapii indywidualnej
  3. Pomoc psychoterapeuty dla par i małżeństw

Na szczęście każdy, kto potrzebuje psychoterapii indywidualnej lub porady dla par może skorzystać z oferty poznańskiego gabinetu psychologicznego, który oferuje konsultacje online.

Dlaczego warto wybrać psychoterapię online?

W standardowej terapii część osób może odczuwać obawy przed tym, aby odwiedzić gabinet psychologiczny Poznań. W przypadku terapii online wspomniany problem nie istnieje, gdyż można rozmawiać z psychoterapeutą bez potrzeby wychodzenia z domu.

Dzięki temu można cieszyć się większym komfortem, a jednocześnie zyskać profesjonalną pomoc niezależnie od tego, czy ktoś aktualnie przechodzi kryzys, cierpi na powracające lęki lub po prostu dopadło go długotrwałe przygnębienie.

Oferta terapii indywidualnej

Pomoc świadczona podczas konsultacji internetowych dostępna jest dla wszystkich osób. Mogą z niej skorzystać zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorośli. Nowoczesna psychoterapia indywidualna, która charakteryzuje się wysoką skutecznością, obejmuje wszystkie problemy, z jakimi obecnie zmagają się osoby na całym świecie. Najczęściej pacjenci zgłaszają się po pomoc w związku z niską samooceną. Pomoc terapeuty przyda się również w przypadku problemów ze snem lub wystąpieniem uporczywych nudności i bólów o podłożu psychologicznym. 

Szczegółowe informacje na temat pomocy, jaką klinika LMC oferuje podczas konsultacji, znajdziesz na jej stronie internetowej. Dostępny na niej formularz pozwoli ci, szybko skontaktować się ze specjalistą. Pamiętaj, że w większości przypadków zwlekanie z wyciągnięciem ręki po pomoc wcale nie sprawi, że problem zniknie. W skrajnych przypadkach może się wręcz nasilić, co będzie się wiązało z koniecznością odbycia dłuższej psychoterapii.

Pomoc psychoterapeuty dla par i małżeństw

Każdego dnia po pomoc zgłaszają się również pary. Nie ma przy tym znaczenia, czy osoby pozostają w związku małżeńskim, czy też zdecydowały się na wspólne życie bez ślubu. Poradnia psychologiczna Poznań zapewnia pomoc każdej parze.

Z reguły chodzi o wyjaśnianie konfliktów i problemów, których czasami nie da się uniknąć nawet w najlepszym związku. Psychoterapia małżeństw jest również pomocna w przypadku zdrady, nieuzasadnionej zazdrości o drugą połówkę, niezaspokajania swoich wzajemnych pragnień lub zaobserwowania u partnera zachowań agresywnych.