Wszystko wydarza się WEDŁUG naszych emocji.

Nie martw się o przyszłość. Po co generować sobie problemy? 😆 Jeśli jesteś dobrej myśli i masz pozytywne nastawienie, to daj sobie CZAS na realizację. Wszystko będzie tak jak ma być.

Jeśli nie generujesz negatywnych emocji, to nie są one OBECNE w Twoim życiu. Czy to w postaci ludzi, sytuacji czy.. Właśnie czego?

Po prostu tego nie ma!
😊

Echo nie odpowiada.

Oj.. Chyba znajdujesz się złym położeniu. Ciężkie wibracje nie mają prawa Cię dotknąć. 😁

Jeśli pozwalasz SOBIE na bycie bardziej SOBĄ. To znaczy, że.. tadaam! To co robiłeś do tej pory EWOLUOWAŁO! 😎 Twój sposób wyrażania się, stał się bardziej swobodny.

Im większy czujesz luz, tym bardziej płyniesz z flow. Dzięki temu, tworzysz mniej OPORÓW w życiu! 💪

Więc spokój i zrównoważone emocje, to dobry znak życia w obfitości. Taki człowiek, nie przejmuje się tym czym nie chce. Realizuje się w tym, co sam preferuje. To nie znaczy, że nic nie robi.

Może być artystą lub maklerem giełdowym. Może być kim zechce.

Jeśli się nie wczuwasz, to działasz zgodnie z samym sobą. Czyli wszystko w Twoim życiu przychodzi Ci z łatwością i bez wysiłku. Zawsze masz pod RĘKĄ to, czego potrzebujesz. 😎 Robisz coś dla samego robienia, jakby to było celem samym w sobie.

Siedzenie dla siedzenia, jedzenie dla jedzenia, pisanie dla pisania. Wszystko dla samej radości z kreacji! 💪😊 Hah, czy to nie jest ekscytujące?

Przekonaj się sam!

😉