Nie zmieniaj obiektu swojej uwagi tylko dlatego, że jeszcze nie widzisz EFEKTÓW swoich działań. Daj sobie czas na realizację marzeń w swoim życiu. Jeśli czegoś bardzo chcesz, to prędzej czy później to osiągniesz. Nie chodzi o to, żeby NA SIŁĘ czegoś pragnąć, czy szarpać się o to. Mam na myśli raczej, żeby być pewnym tego, że to czego chcemy jest tym czego POTRZEBUJEMY. Wtedy NA PEWNO pojawi się w naszym życiu.

Powinniśmy być conajmniej przekonani, że to jest naszym zamiarem. To znaczy: “chcę mieć DOKŁADNIE taką, a taką rzecz”. Nie wezmę zamiennika, ani też nie wezmę niczego podobnego. Ma mieć w sobie dokładnie to, co sobie SAM wcześniej zaplanowałem. Dopiero wtedy, gdy poczuję, że TO JEST TO co chciałem, podejmę decyzję.

Nie zastanawiaj się za dużo o tym co będzie, dlatego że to co dzieje się TERAZ, daje MOŻLIWOŚCI by to uzyskać. Jeśli będziesz tyle myślał, to SZANSA na realizację ucieknie. Poza tym, możesz się nabawić wątpliwości i nieświadomie zmienić zdanie. Wtedy już NA BANK się nie pojawi.

Pamiętaj też o tym, że wszystko działa na zasadzie podobieństw. Jeśli to, czego pragniesz jest ZGODNE z Tobą, to pojawi się w Twoim życiu. Musicie być jak dwa pasujące elementy układanki. Więc, jeśli chcesz tego dla swojej korzyści, to może Ci się nie powieść. Wszystko Co Jest, pragnie WSPÓŁPRACY. Staraj się myśleć o tym, ile Ty możesz dać od siebie. Wtedy, gdy Wasza wibracja wejdzie w rezonans, spotkacie się.

Pamiętaj o swoich przekonaniach i postawie wobec życia, postaraj się zrozumieć otaczający Cie świat, a on ZROZUMIE Ciebie. 😊