Nie przejmuj się tym, że to co robiłeś kiedyś dość często, dzisiaj robisz rzadko lub wcale. To znaczy, że spełniło swoje ZADANIE. Dzięki temu, uzyskałeś więcej  dobra, które teraz musisz ZAUWAŻYĆ. Zwykle to na co się złościsz, jest tym z czego uzyskasz najwięcej.

Co to znaczy?

To znaczy, że jeśli robiłeś coś kilka razy dziennie, a teraz robisz to tylko raz lub mniej to znaczy, że wykonujesz to WYSTARCZAJĄCO często. Zwykle w takiej sytuacji nie jesteśmy zadowoleni. Żałujemy tego co było, szukamy wymówek zamiast możliwości. 😉

Jednak w ten sposób, świat utrwala nasze działania. Dzięki temu, jesteśmy bardziej efektywni. Niby jest to samo, ale wibracja zagęszcza się w sobie. Tworzy się więcej PRZESTRZENI. Więc możesz do tego co było wcześniej, DODAĆ kolejne formy ekspresji!

Powinniśmy zaakceptować aktualny stan rzeczy. Jest on właściwy i korzystny dla nas. Staraj się raczej postrzegać ZMIANĘ pozytywnie, zamiast negatywnie. Inaczej zablokujesz przepływ energii w swoim ciele. Chyba dobrze jest mieć lepiej, niż gorzej, prawda?

To dlaczego wolimy mieć to, co było kiedyś?

Ponieważ boimy się tego co nieznane. Bo uważamy, że nie ZASŁUGUJEMY na nic lepszego. Dlatego cierpimy stojąc w miejscu jednocześnie.

Więc jak to zmienić?

Zaakceptować dany stan rzeczy. Zrozumieć jego sens i przesłanie dla nas. Starać się z tym WSPÓŁPRACOWAĆ, nawet jeśli nam to za bardzo nie pasuje. Dlatego, że wibracja zagęszcza się w pozytywie, jak i w negatywie. Głównie z tego powodu, już tak uproszczonej rzeczy nie chcemy zmieniać. Nie zdajemy sobie jednak sprawy, jak wielki ma to WPŁYW na nasze życie.

Jak przerobić te główne wzorce?

Od podstaw. Krok po kroku zauważać, co jest ich fundamentem. To jest to, z czym spotykamy się na codzień. Powoli odpuszczać i starać się zmieniać wibrację. Ujrzeć wsparcie i zacząć współpracować z kreacją. Nie ranić się, tylko działać i rozwijać siebie! 😉