Mieć w sobie “to coś”. Oznacza posiadać umiejętność wzbudzenia zaufania i więzi emocjonalnej z innymi. Może łączyć się to z darem przekonywania lub urokiem osobistym.

Wszystko czemu się poddajesz, dostaje pozwolenie na to, by mieć WPŁYW na Ciebie. Dokładnie tak samo działają talizmany. Generują określoną wibrację, która wprowadza nas w KOHERENCJĘ z nimi.

Jednak to nie wszystko. Sam możesz stać się takim GENERATOREM. Wtedy, automatycznie staniesz się TALIZMANEM.

Aby wprowadzić w siebie określony WZORZEC energetyczny, należy zgłębić się w jego doświadczanie. Nie chodzi o to, żeby na siłę być tym, czym czego pragniesz. Chodzi raczej o to, żeby ODPOWIADAĆ na aktualny stan rzeczy. Należy to robić, w odpowiedni sposób i w odpowiednim kierunku. Czyli TAK SAMO. Po prostu, przesuwasz się po kolei, etap za etapem.

Pozostaw wokół siebie, wolną przestrzeń dla manifestacji. Inaczej, daj swojemu otoczeniu możliwość wyboru, czy chce się z Tobą USTAWIĆ w to, czy nie.

Nie określaj sobie twardych ram kreacji, ponieważ wtedy może nie być, tak jak być powinno. Może się po prostu nie udać. Może się nic nie wydarzyć, bo dopuściłeś tylko jedną możliwość. Powinieneś mieć trochę wyjebane, ale przy tym robić swoje. Wtedy zagłębisz się w pożądaną wibrację.

Wszystko ma się wydarzać SAMO! 😉 Twoją rolą, jest nadanie kierunku działania energii. Staraj się kontrolować sytuację. Sprawdzaj swoje postępy. Bądź otwarty na to, co zamierzasz do siebie przyjąć i wprowadzić w życie.

Reasumując. Jesteś w POSIADANIU wibracji tego, co realizujesz na codzień i, tego w jaki SPOSÓB to robisz. 😉