Jak mogę dowiedzieć się, że w pełni kontroluję swoje emocje?

Wtedy, gdy odczuwasz spokój. Gdy, działasz zgodnie ze swoją wibracją. Jesteś wibracją źródła. Jesteś w zgodzie z samym sobą.

Jak do tego dojść?

Praktykować sztukę relaksacji. Znajdź własny sposób na to, by odprężyć swoje ciało. Rób to, możliwie jak najcześciej. Wtedy wszystko wydarza się samo. Nie generujesz żadnych oporów. Podejmujesz właściwe decyzje. Wskazówki, przychodzą  do Ciebie we właściwym momencie. Jeśli działasz na pełnym luzie, cel sam się do Ciebie przybliża. Nie musisz robić nic więcej.

Jak być w czymś dobrym?

Wystarczy nie mieć oczekiwań. Robić to, co sprawia Ci przyjemność, dla czynności samej w sobie.

Jak czerpać zyski ze swojej przyjemności?

Ustawić się na linie czasowe, zgodne z tym co preferujesz. Czyli jeśli chcesz wypracować zysk ze swoich działań, musisz myśleć w kategoriach zysku. Sam sobie wybierasz, w jakim celu coś robisz. Twoje działanie, przybliża Cię do niego.

Jak uruchomić działanie?

Należy rozwijać naszą przyjemność, dla samego doświadczania przyjemności.

Moje motto życiowe to: Moją pasją jest, rozwijanie moich pasji.

To oznacza, że to co zostało stworzone z poziomu ekscytacji, staje się jej manifestacją. Czyli jeśli ulepszamy naszą przyjemność, to zwiększamy potencjał już zaczętego doświadczenia. Pasja generuje wiecej pasji.

To samo dzieje się z pozostałymi emocjami.

Jak czerpać naukę z tego, co robimy?

Musisz zauważyć, jakie emocje generujesz w sobie. Jeśli są dobre, to w porządku. Jeśli nie, to Cię czegoś uczą. Wszystko po to, żeby dotrzeć do źródła. Negatywne emocje przypominają nam, żebyśmy KOCHALI SIEBIE bardziej.

To znaczy?

Chodzi o to, żeby to co jest w nas negatywne, uwolnić od siebie. Czyli zaakceptować to co jest. Zrozumieć przyczynę i zmienić nastawienie w tej materii.