Obfitość jest STANEM BYCIA.

Jest celebracją własnej pasji. Energią do działania. Mocą SPRAWCZĄ.

Jak to uruchomić?

Trzeba to znaleźć w sobie. Kiedy czujesz, że możesz spełnić swoje marzenia, to jesteś w stanie je urzeczywistnić! Szukaj sposobów, a nie wymówek. To jest naprawdę PROSTE! Nie bój się realizować SIEBIE. Nie obawiaj się straty. Żyj, korzystaj z życia!

Więc jeśli mam plan, to co muszę zrobić by stał się faktem?

Wyciągnąć go, ze świata swoich marzeń, do świata zewnętrznego. Daj mu ZNAĆ, że jesteś GOTOWY! ZNAJDŹ drogę do celu. Stwórz ją! Działaj z poziomu własnej ekscytacji. Napawaj się nią, chłoń tę energię. Bądź PEWIEN swego! Jeśli jesteś przekonany o tym, że to co robisz jest możliwe, to wtedy się to urzeczywistni!

Skąd brać ekscytację?

Musisz uwierzyć w to, że to dzieje się NAPRAWDĘ, że już jesteś w trakcie TWORZENIA!

Jak zacząć?

Nie myśl za dużo. Nie wahaj się. Spróbuj, przecież nie masz nic do stracenia! Po prostu ZACZNIJ. Możesz działać od najmniejszych rzeczy, byleby były związane z tym czego pragniesz. Pieniądze przychodzą i odchodzą. Tak samo inne dobra. Jeśli nie spróbujesz to będziesz później żałować, że się wycofałeś. Uwierz w siebie! Nic nie zaszkodzi Ci SPRAWDZIĆ co z tego wyniknie.

Czym jest obfitość?

Jest możliwością robienia tego co chcesz zrobić, w chwili kiedy zechcesz to zrobić. Obfitość jest opcją wśród wielu, po które możesz sięgnąć. Jest WYPEŁNIENIEM braku. Jest dodatnim potencjałem.

Jak się z nim ustawić?

Stać się nim. Bądź tym co robisz. Jeśli cokolwiek tworzysz, jesteś KREATOREM. Jeśli wyrażasz siebie, to wprowadzasz swój potencjał do Kreacji. Poczuj własne ISTNIENIE. To Ty nadajesz wszystkiemu znaczenie i wartość!

Jak bardzo muszę chcieć, żeby coś się spełniło?

Tak bardzo, jakbyś miał ochotę na kawę i wybrał się na nią do kawiarni.  Kawę możesz zrobić sobie w domu, ale to miejsce symbolizuje drogę do realizacji celu. Jeśli będziesz chciał czegoś za bardzo, będziesz działał z pozycji BRAKU. Nie tędy droga. Spróbuj podejść do tego jakbyś wiedział, że MOŻESZ to zrobić i właśnie to robisz.

Więc, mam zacząć już teraz?

Tak. Po prostu pomyśl co jest Ci potrzebne do realizacji i ZGŁOŚ się po to.  Właśnie tak, jakbyś wybierał do sklepu po bułki. Po jakimś czasie, będziesz miał wszystko co trzeba. Wtedy pójdzie z górki!

Dzięki za rozmowę.