Wprowadź w swoje życie nawyk obcowania z samym sobą. Spróbuj choć raz dziennie, zatrzymać się na chwilę. Pomyśl, czy dzisiejszy dzień był dla Ciebie udany. Zastanów się, co chciałbyś w nim zmienić. Podejmij decyzję i stwórz swój własny plan.

Nie można mieć wszystkiego.
*od razu.

Realizuj swoje cele-krok po kroku. Stwórz listę lub miej ją w swojej głowie. Każde wykonane zadanie, przybliża Cię do celu. W ten sposób uczysz się przenosić na linie czasowe, zgodne z tym co chcesz osiągnąć.

Zdobywaj doświadczenie

Bez nauki, nie zmienisz niczego w swoim życiu. Zacznij, gdy będziesz gotowy. Nie da się niczego przeskoczyć. Najpierw musisz zaliczyć jeden level, aby móc przejść do następnego. Twoje życie powstaje pod wpływem zadań, które wykonałeś. Zbierasz cegiełki, pod fundament swojego celu. Z każdym kolejnym krokiem, będziesz wiedział więcej i mógł więcej.

Pamiętaj o tym, co sobie obiecałeś

Bądź szczery ze sobą. Pilnuj siebie. Myśl o tym, co robisz. Dotrzymuj własnych obietnic. Tylko wtedy, jeśli zatroszczysz się o to co robisz, ujrzysz swoje plony. Pierwsze zbiory, nie zawsze mogą być udane. Mimo to, idź dalej.