Jeśli już raz odczułeś stratę, to będziesz ją widział we wszystkim co Ci się przydarzy.

To co doświadczamy, jest zlepkiem naszych wzorców energetycznych. Wystarczy zrozumieć tylko jedno doświadczenie, żeby poznać swoją rdzenną wibrację. Dlatego, bo pozostałe są tylko jej FRAKTALAMI.

Jak zmienić kierunek postępowania fraktali?

Poprzez zmianę emocji, która je zasila.

Jak zmienić swoje emocje?

I tu się zaczynają schody. Z racji tego, iż rzeczywistość jest niezwykle plastyczna, jesteśmy w stanie UWIERZYĆ w jej niezmienność. Utrwalone wzorce, generują wciąż TE SAME emocje. Wzorcami są nasze przekonania. W momencie kiedy zauważymy jakie zachowanie, powoduje określone odczucie, będziemy w stanie je zmienić. Czyli nasze nastawienie, jest skutkiem naszych emocji, a nasze emocje są skutkiem naszego nastawienia. Tak jak na górze, tak i na dole. Emocje i nastawienie są jednocześnie skutkiem i przyczyną same w sobie.

Więc jak znaleźć w tym lukę?

Kluczem jest świadomość. Jeśli wyciągniesz naukę ze swoich doświadczeń, zmienisz swoje postępowanie. Więc jeśli zrozumiesz CO GENERUJE w Tobie określone emocje, uzyskasz kontrolę nad nimi.

Co daje mi kontrola nad swoimi emocjami?

Daje Ci możliwość panowania nad swoim zachowaniem. Odzyskujesz wolną wolę. Jesteś w stanie sobie dobierać doświadczenia według własnych potrzeb. Posiadasz kontrolę nad swoim życiem i tym co się w nim dzieje. 😉