Jeśli robisz coś wartościowego, zawsze znajdziesz zwolenników i przeciwników. Dopóki znajdujesz się na planie fizycznym i żyjesz wśród ludzi, musisz nauczyć się być sobą. Nie ma możliwości, żebyś w spokoju mógł realizować siebie. Twoje przekonania, mogą być niezgodne z przekonaniami innych ludzi. Przez to możesz wprowadzać chaos w ich postrzeganie świata. Możesz odnosić sukcesy lub poddać się wpływowi innych. Wtedy może znaleźć się ktoś niespełniony i zniwelować Twoje starania. Możesz być również szczęśliwy, ale to też innym przeszkadza.

Jak nie bać się być sobą?

Bo przecież masz mieć do tego prawo, prawda? Jedyną rację chcą posiadać Ci, którzy nie mają jej wcale. Nie chcą, żebyś się wyróżniał spośród innych. Masz pasować do obrazu ich świata. Jeśli w jakiś sposób się wyłamujesz – wahadła energetyczne, świadomości zbiorowe, tracą wsparcie. Dlatego, ponieważ nie wspierasz funkcjonowania tego systemu i jego społeczności.

Kreacja nie może istnieć bez support’erów, którzy w nią wierzą. Inaczej, nie byłoby możliwości utrzymania tej machiny iluzji.

Bądź sobą, rób swoje i utwierdzaj się w pozytywnym przekonaniu o sobie samym. Bądź wdzięczny za wsparcie innych. Ciesz się, że są ludzie, którym podoba się, to co robisz. Nie zwracaj uwagi, na tych którzy Ci źle życzą, a przede wszystkim, nie wyolbrzymiaj ich mocy! Sami chcieliby robić to co Ty. Chcieliby być Tobą, ale brakuje im odwagi, motywacji lub pewności siebie.