Nie zmienisz swojego życia na POZYTYWNE, mając do niego NEGATYWNE nastawienie.

Nawet jeśli:

  • praktykujesz medytację,
  • stosujesz afirmacje,
  • czytasz artykuły o motywacji i rozwoju osobistym
  • czy chodzisz na spotkania z coachami.. To nie ZADZIAŁA. 😊

Dlatego, bo nie masz do tego przekonania. Ciężko jest zobaczyć coś, stojąc ZA ścianą.
Dopóki nie opuścisz swojej starej wibracji, nie przeniesiesz się do nowej.

Jak to zrobić?

Wystarczy ODPUŚCIĆ, olać, zignorować, zrezygnować z tego, czego nie chcemy w naszym życiu. Wtedy utworzysz WOLNĄ przestrzeń wewnątrz siebie.

Czym będzie zastąpiona?

Tym właściwym. Czyli spokojem ducha. Dopiero wtedy możesz zacząć od nowa. OTWORZYSZ się na kolejną kreację. Pojawi się coś innego, co wypełni Twoje pole. Będzie tym, co preferujesz lub tym co było WCZEŚNIEJ.

Dlaczego?

Tutaj ważną rolę odgrywa świadomość. Jeśli zdecydowanie chcesz zmienić coś w swoim życiu, to musisz być dodatnim POTENCJAŁEM. Jest on kreowaniem, tworzeniem, działaniem! Natomiast ujemny potencjał NIE JEST rozwojowy. Stoi w miejscu, jest w postawie obronnej lub atakuje wszystko wokół. Może też być pełen obaw, ale NIGDY nie ruszy do przodu! 😎

Czym jest potencjał?

Nastawieniem do życia. Jeśli chcesz walczyć ze światem, obawiasz się go lub czujesz się gorszy od innych, to świat będzie z Tobą w tym KIERUNKU współpracował. Ciekawe, co nie? 😜

Więc, co mam zrobić?

Masz działać, wybierać, robić to co lubisz. Tworzyć, być kreatywnym, podążać za swoją EKSCYTACJĄ, realizować swoją pasję!

Gdy tylko podejmiesz decyzję, cały świat będzie ze sobą współpracował po to, żebyś tego doświadczył. Nie ważne, czy jest to nowe mieszkanie, znajomość, samochód, zegarek czy dziewczyna. To prędzej czy później MUSI się urzeczywistnić. Takie jest PRAWO natury. Nawet jeśli ten wybór będzie Twoim zdaniem Cię drogo kosztował, to i tak się urzeczywistni, ale z manifestacją straty. 

Wygląda to tak, jakbyś NAMALOWAŁ siebie w tym miejscu, sytuacji itd. NIEZADOWOLONEGO! Dlatego tak ważną rolę odgrywają OCZEKIWANIA wobec tego co jest. Bez nich doświadczasz ekscytacji, z samego AKTU tworzenia! 

To jest bardzo ważne, bo tylko o to tutaj chodzi! 😊 Dzięki temu, będziesz miał pod kontrolą linie czasowe, na których się znajdujesz. Tylko z radości tworzenia, powstaje więcej radości z życia.

Dlatego, jeśli dzielisz się swoją pozytywną wibracją z innymi/ze światem, to ją UMACNIASZ. Wydarza się więcej dobrych rzeczy, jest więcej życia, więcej pozytywu w Tobie i na zewnątrz. Widzisz świat w barwnych kolorach. Więc obraz, który MALUJESZ jest dziełem sztuki! 🙃