Jeśli kierujesz się tylko własnymi uczuciami, nie ujrzysz drogi, którą zmierzasz.

Inaczej, trafiasz na przeszkody i potykasz się o ziemię. Musisz widzieć wszystko, takie JAKIM JEST. Połącz swoje serce z umysłem.

To, do czego przyciąga nas życie, jest tym czym najbardziej jesteśmy. Jest tym z czym mierzymy się na codzień. Jeśli coś przychodzi do Ciebie z trudem, to znajdziesz przyczynę w sobie. Zawsze sam działasz na własną niekorzyść. Sam pracujesz na swoją krzywdę. Sam też pracujesz na swój sukces, uznanie, bogactwo, związek, relacje z innymi czy własne samopoczucie.

W jaki sposób?

W taki, w jaki mówisz o sobie i otaczającym Cie świecie. Nazywasz rzeczy po imieniu. Nadajesz im definicje. Ustalasz swój stosunek do nich i ich PRZEZNACZENIE. Mówiąc o tym, jaki świat jest dla Ciebie, mówisz mu jaki właśnie ma być. Wszystko jest prośbą, która zostanie spełniona. Wszystko przydarza się nam, na własne życzenie. W ten sposób zmieniasz swój stosunek do siebie. Masz inne zdanie o sobie, inaczej traktujesz siebie i tak też się zachowujesz.

Przez to, przenosisz się do w inne momentum. Przenosisz się na inne linie czasowe. Masz inne doświadczenia. Inny koniec i początek. Inne życie.