Jeśli czujesz, że złapałeś bakcyla, to WYKORZYSTAJ to dobrze! 🙃

Daje to możliwość bycia bardziej elastycznym w działaniu przez pewien okres. Trwa on różnie, ale to nie znaczy, że po nim jesteśmy bezproduktywni. Można powiedzieć, że jest to KORZYSTNE ustawienie energetyczne. Twój umysł lub ciało fizyczne są wtedy bardziej skuteczne, niż zwykle. Poczujesz to, gdy zobaczysz gdzie stwarzasz najmniej oporu.

Często sami zauważamy, że “dzisiaj nie jest nasz dzień”. Męczymy się o wiele szybciej niż zwykle lub przychodzi nam coś z trudnością. To nic złego. Duch dba o nasz równomierny rozwój. Jeśli znajdujesz się w okresie bezproduktywnym, spróbuj realizować się w INNEJ dziedzinie.

Wiadomo, że często nie możemy zrezygnować z codziennych obowiązków lub nie chcemy pozbyć się ich ze swojego życia. To nie znaczy, że masz ZREZYGNOWAĆ z robienia czegoś. Po prostu będzie Ci trudniej się z tym ustawić w rezonans. I dla ciała, i dla duszy musi być strawa. Nie można wciąż eksploatować się jednej dziedzinie, ale też lepiej nie dopuszczać do utraty korzystnych umiejętności. W pewnym momencie, może pojawić okres, gdzie będziesz musiał poświęcić więcej czasu na sen lub coś innego. Odczujesz potrzebę, by odprężyć swój umysł lub pobyć w samotności. To normalne i dzieje się to SAMOISTNIE. Jeśli trafisz na okres wzmożonej pracy umysłu i nie zrealizujesz swojego POTENCJAŁU, to umysł sam będzie szukał możliwości do jego realizacji. Odbędzie się to bez udziału świadomości etc. Czyli dojdzie do URZECZYWISTNIENIA SIEBIE z poziomu podświadomości.

Co w tym czasie z pozostałymi rzeczami?

Są, ale jest ich mniej. Można powiedzieć, że mają mniejszy potencjał. To nie znaczy, że mamy je olać. Po prostu potrzebujemy więcej energii, żeby się w tym rozbujać. Tak działają utwierdzenia w kreacji. Jeśli przetrwamy ciężki okres, nasze nawyki utrwalą się. Wystarczy utrzymywać w umyśle lub chociaż postarać się robić cokolwiek by zachować ich ciągłość.

Bądź uważny. Energia nie lubi się marnować. Jeśli aktualnie masz wyższy potencjał emocjonalny, ale czujesz się rozdrażniony np. nie możesz zrobić tego co zwykle, a bardzo to lubisz. To dlatego, że niewłaściwie go realizujesz. Jeśli coś Cie WKURZA, męczy lub coś w tym rodzaju, to nie jest to odpowiedni moment na zajmowanie się tym. Weź się za coś innego. Odpuść. Jak ochłoniesz, to będziesz mógł spróbować od nowa.

Jest to okresowa kalibracja naszej istoty. Nie musisz się jej poddawać, ale po co sobie stwarzać opór? 😉 Jak rozwijałeś się ostatnio w sferze mentalnej, to zużyłeś też energię z ciała fizycznego. Dlatego automatycznie cykl fizyczny będzie UCZYŁ Cię, jak zachować tą energię. Jak skupić się na odpoczynku lub poprawić wydajność swojego ciała.

To co Cię denerwuje jest znakiem, że MUSISZ nad czymś popracować. Zadaj sobie pytanie: co mogę w sobie ulepszyć? A później zacznij to robić i tyle.