Każde działanie wynika z zachowanej energii w ciele.

Niezharmonizowany potencjał, skutkuje autoagresją. Pozorne odczuwanie braku sił witalnych, jest po prostu różnicą potencjałów.

Szczególnie teraz, kiedy aktywność Słońca wzrasta, ma to olbrzymi wpływ na nasze zachowanie i emocje. Powoli przystosowujemy się do nowych częstotliwości. W ludziach podświadomie narasta niepokój, nerwowość lub apatia. Czas przyspiesza, odczuwamy znużenie, bóle głowy, kłucie w klatce piersiowej itd.

Nie mylmy tego z chorobą, ponieważ jest to naturalny proces, który nas wzmacnia. Jeśli tak nie jest, to dlatego, że niewłaściwie dysponujemy naszą energią. 😉 Jest to czas, kiedy powinniśmy się  wyciszyć i okrzepnąć w nowych energiach. Jeśli tego nie zrobimy, doprowadzimy do chorób ciała i umysłu. Z powodu narastającego napięcia, jesteśmy narażeni na agresję ze strony innych i nieprzyjemną atmosferę.

Nie daj się wciągnąć w niskie wibracje!

Spróbuj się przyzwyczajać do nowych częstotliwości.

Obecnie otwierają się w naszych ciałach nowe kanały energetyczne. Skutkuje to wzrostem potencjału w naszych organizmach. Pij dużo wody. Znajdź sobie czas na relaks. Ochłoń ze wszystkiego. Wszystko jest w porządku. 😉

Skup się raczej na pozytywnych odczuciach, niż na walce z samym sobą.

Wcale nie musisz odpowiadać na negatywne energie. Po prostu przenieś  swoją uwagę gdzieś indziej.