Bezpłatny Psycholog

Czas czytania: < 1 minut

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy psychologicznej i chcesz zachować anonimowość? Masz rodzinę na utrzymaniu i martwisz się jak zapewnić im byt? Jeśli czujesz, że sobie nie radzisz i potrzebujesz porady Psychologa, to skorzystaj z bezpłatnej porady psychologa przez telefon lub przez e-mail.

Wybierz temat z listy:

Kto może skorzystać z bezpłatnej porady?

Bezpłatne pomoc psychologiczna kierowana jest do osób, które potrzebują natychmiastowego wsparcia i chcą pozostać anonimowi. Z darmowego wsparcia może skorzystać każda osoba dorosła.

Jeśli żyjesz w stresie, podejrzewasz u siebie depresję lub cierpisz na bezsenność, skorzystaj z bezpłatnej porady psychologicznej przez telefon.

Kryzysowy telefon zaufania jest przeznaczony dla osób, które znajdują się w kryzysie emocjonalnym i potrzebują bezpłatnej porady psychologicznej lub wsparcia w procesie wychowania dzieci.

Darmowa porada psychologiczna

Darmowy telefon zaufania dla dorosłych. Zadzwoń na bezpłatny numer jeśli potrzebujesz pomocy. Możesz również skorzystać z porady przez e-mail.

Zadzwoń: +48 116 123

Kryzysowy Telefon Zaufania dla dorosłych działających przy Instytucie Psychologii Zdrowia jest otwarty przez cały tydzień w godzinach od 14 do 22.

Napisz: [email protected]

Jeśli chcesz skorzystać z porady psychologa przez e-mail, możesz napisać do Centrum Zdrowia Psychicznego w Sandomierzu. Pomoc psychologiczna jest bezpłatne.

Czy warto skorzystać z bezpłatnej porady?

Jeżeli znajdujesz się w kryzysowej sytuacji i natychmiast potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, to warto skorzystać z Kryzysowego Telefonu Zaufania. Pierwszy kontakt z psychologiem, może być dla Ciebie trudny, ale pamiętaj, że psycholog to osoba, która chce Ci pomóc!

Po rozmowie z Psychologiem dowiesz się więcej o sobie. Może okazać się, że pomoc Psychologa w zupełności wystarczy i rozwiąże Twój problem. Natomiast, jeśli obawiasz się kontaktu przez telefon, możesz napisać anonimową wiadomość do psychologa za pośrednictwem poczty e-mail.