To co się dzieje, nie zawsze jest tym czego chcemy.

Nie ogarniesz umysłem tego, co się wydarza.

Umysł logiczny nie pojmuje praw wszechświata. Stara się je zastosować, i wyjaśnić z własnego punktu widzenia. To tak, jakby maszynom kazać być bezinteresownym.

Energia stwórcza, jest potencjałem a nie częstotliwością.

Możesz użyć swojego umysłu do wizualizacji, zmiany myślenia, afirmacji, modlitwy etc. Ale to i tak niczego nie zmieni, jeśli tego nie czujesz.

O co chodzi z tym potencjałem?

Potencjał może być dodatni lub ujemny. Jest to ładunek energetyczny, jaki posiada każda kreacja. To znaczy, że jeśli przydarza Ci się coś niekorzystnego, ale i tak jesteś „pozytywnie nastawiony”-to uparcie twierdzisz, że jest dobrze i oszukujesz sam siebie. Nic nie powinno być przesadne. Sami potrafimy odczuć, rzeczywistą wibrację doświadczenia. Umysł jest od definiowania i wpływania na reakcje chemiczne w mózgu. Serce jest od kreowania sytuacji życiowych, które mózg definiuje.

Jak zmienić swoje życie, a nie tylko odbiór doświadczeń?

Różnica w słowach jest niewielka. Natomiast w standardzie życia-ogromna. Dopóki utrzymujesz w sobie starą emocję i nie dostroisz się do stanu, który preferujesz-nie zobaczysz żadnych zmian.

Mózg uwielbia ciągłość kreacji.

Co się dzieje naprawdę?

Jedno i drugie wydarza się naprawdę, bo jedno i drugie jest doświadczeniem. Z tym, że jedno z nich jest rzeczywistym, a drugie wyobrażonym w umyśle. Nie ważne czy mamy pozytywne czy negatywne nastawienie. Doświadczenie dla ego, jest wciąż takie samo. Jedyne to, że mózg „tworzy historie”, którymi sam się karmi.Wyobrażenia, pragnienia, wątpliwości, nadzieja, miłość etc. Wszystko jest niespełnione w rzeczywistości, dlatego bo istnieje tylko na planie mentalnym.

Ważne jest to co czujemy w związku z daną rzeczą. A nie to, co o niej myślimy.

Więc jak zmienić rzeczywistość?

Skupić się na prawdziwych odczuciach. Dowiedzieć się o nich, poznać je, otoczyć torską. Dopiero wtedy, możesz poznać samego siebie. Dopiero wtedy, możesz cokolwiek zmienić. 😉

3 thoughts on “To co się dzieje, nie zawsze jest tym czego chcemy.

  1. Ale mindfuck XD Czyli (jeślidobrze zrozumiałam) to bardziej musimy się skupić na dobrych odczuciach, samopoczuciu, emocjach, a nie na myśleniu, że jest dobrze? Emocje prędzej zmienią naszą rzeczywistość, niż nasze myśli?

  2. hm…. Nie chcę się tu wymądrzac, bo to nie w moim stylu, poprostu wyrażam swoje odmienne zdanie., niczym w klubie dyskusyjnym 1)”To tak, jakby maszynom kazać być (bezinteresownym.)”… to hasło dotyczy osób, sposobu myślenia, działania i moim zdaniem nijak ma się do rzeczy martwych 2) ” Możesz użyć swojego umysłu do wizualizacji, zmiany myślenia, afirmacji, modlitwy etc. Ale to i tak niczego nie zmieni, ……” – nie zgadzam się , słowo ma energie moc i powtarzane często nawet bezwiednie przyczynia sie do stworzenia wykreowanej rzeczywistości- mnie sie to udało!- to nie żart! Goebbels znał tę zasadę bo powiedział: „kłamstwo powtarzane 100 razy staje sie prawda” . 3) „……jeśli przydarza Ci się coś niekorzystnego, ale i tak jesteś „pozytywnie nastawiony”-to uparcie twierdzisz, że jest dobrze i oszukujesz sam siebie…..” „- własnie przez akceptacje zmiany myslenia na pozytywną wpływamy na zmiane energii z negatywnej na pozytywna. Zgadzam sie z tym że trzeba pozytywna energie (życzenie ) czuc ,tak jakby życzenie zostało już spełnione.
    Prosze spojrzec na rzeczywistośc z innej strony polecam film na You tube Nowa biologia https://www.youtube.com/watch?v=iW2Ereo1SGU
    ten film potwierdził że można i pokazał jak.. oraz Gregga Bradona Nauka cudów : https://www.youtube.com/watch?v=dqgP-EW_iYE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *