Przekonania a rzeczywistość.

Cały wszechświat łączy się w sieć informacji. Czyli pamięć o wspólnych doświadczeniach. Pamięci się nie zapomina, można ją natomiast odtworzyć. To co nazywamy zapominaniem, jest w gruncie rzeczy utratą połączenia. Czyli osłabieniem wiązań energetycznych pomiędzy danymi podmiotami. Może to być wspomnienie:
o byłej dziewczynie, język obcy, kultura, czy „wiedza” ze studiów.

Wiedza też nie jest tym, co myślimy. Wiedza jest tym co wiesz, że wiesz. W tym przypadku wiązania energetyczne są bardzo mocne.

Mówi się, że czas leczy rany. To nie czas. To przełożenie naszego skupienia na coś innego. W efekcie następuje WYPARCIE, z umysłu myśli słabszej.

Jest to inaczej zmiana priorytetów życiowych, lub zmniejszenie wartości danej rzeczy.

Więc to, o czym jesteś przekonany w 100%, jest tym co DOMINUJE w Twoim życiu.

Także lepiej wybierać rzeczy dobre. Nasza wolność kończy się wtedy, kiedy stajemy się od czegoś zależni.

Zobacz też:

2 komentarze

  1. Małgorzata Łach napisał(a):

    Jeśli pamięć da się odtworzyć, to czy sny są nie tylko ‚bajką’ a doświadczeniami, które Wszechświat chce nam przypomnieć? I to niekoniecznie z naszego aktualnego życia?

    • Aleksander Jasinowski napisał(a):

      Tak. Bóg nie mówi po polsku. Nie umie też czytać, czy pisać. 😜 Posługuje się za to symboliką. Jeśli chcesz zamiast Boga możesz użyć słowo wszechświat. Jeśli o czymś intensywnie myślisz, to w nocy przyśni Ci się cos związanego z tym. Tyczy sie to też przezywania emocji w ciagu dnia. Jeśli spychasz je do podświadomości, ta energia bedzie musiała gdzieś ulecieć. Wiec przyśni Ci sie manifestacja Twojego np. Powstrzymywanego wkurwienia na kogoś. Możesz żyć w strachu, albo z poczuciem winy to będziesz miec koszmary. Sny to świat astralny. Ciało astralne to zbiór Twoich wszystkich wzorców emocjonalnych jakie do tej pory nazbierałaś i którymi jestes.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.