Jeśli to czego pragniesz, nie jest teraz dostępne, daj temu CZAS na realizację.

Nie zmieniaj obiektu swojej uwagi tylko dlatego, że jeszcze nie widzisz EFEKTÓW swoich działań. Daj sobie czas na realizację marzeń w swoim życiu. Jeśli czegoś bardzo chcesz, to prędzej czy później to osiągniesz. Nie chodzi o to, żeby NA SIŁĘ czegoś pragnąć, czy szarpać się o to. Mam na myśli raczej, żeby być pewnym tego, że to czego chcemy jest tym czego POTRZEBUJEMY. Wtedy NA PEWNO pojawi się w naszym życiu.

Powinniśmy być conajmniej przekonani, że to jest naszym zamiarem. To znaczy: „chcę mieć DOKŁADNIE taką, a taką rzecz”. Nie wezmę zamiennika, ani też nie wezmę niczego podobnego. Ma mieć w sobie dokładnie to, co sobie SAM wcześniej zaplanowałem. Dopiero wtedy, gdy poczuję, że TO JEST TO co chciałem, podejmę decyzję.

Nie zastanawiaj się za dużo o tym co będzie, dlatego że to co dzieje się TERAZ, daje MOŻLIWOŚCI by to uzyskać. Jeśli będziesz tyle myślał, to SZANSA na realizację ucieknie. Poza tym, możesz się nabawić wątpliwości i nieświadomie zmienić zdanie. Wtedy już NA BANK się nie pojawi.

Pamiętaj też o tym, że wszystko działa na zasadzie podobieństw. Jeśli to, czego pragniesz jest ZGODNE z Tobą, to pojawi się w Twoim życiu. Musicie być jak dwa pasujące elementy układanki. Więc, jeśli chcesz tego dla swojej korzyści, to może Ci się nie powieść. Wszystko Co Jest, pragnie WSPÓŁPRACY. Staraj się myśleć o tym, ile Ty możesz dać od siebie. Wtedy, gdy Wasza wibracja wejdzie w rezonans, spotkacie się.

Pamiętaj o swoich przekonaniach i postawie wobec życia, postaraj się zrozumieć otaczający Cie świat, a on ZROZUMIE Ciebie. 😊

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.