Jak osiągnąć sukces

Pomysł na siebie

Wykreuj swoje poczucie własnego ‚Ja’. Zwróć przy tym uwagę na to, jak postrzegasz samego siebie. Wszystko to co robisz, jest wypadkową Twoich poprzednich działań. Jeżeli już osiągnąłeś to w czym czujesz się spełniony, ale po jakimś czasie masz lekki niedosyt; to znak do stworzenia nowych priorytetów. Oznacza to, że znalazłeś się w swojej strefie komfortu i osiągnąłeś wyznaczone (już) minimum. A przecież życie wtedy staje się jałowe! Każde działanie, powinno być fundamentem pod kolejne kreacje. To w jaki sposób określasz swoje następne kroki, wpłynie bezpośrednio na okoliczności w jakich się znajdziesz. Staraj się wprowadzać swoje czyny z zamiarem osiągnięcia korzystnego wyniku. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego co się wydarzy, prawda? Ale jesteśmy w stanie określić to, co pragniemy osiągnąć. Stworzenie własnej wersji siebie w otaczającej Cię rzeczywistości, pomoże Ci skupić się na pracy którą chcesz wykonać. Dlatego, bo uświadomisz sobie, że jesteś Twórcą swojego życia. Zdawanie się na przypadek jest domeną ludzi słabych, którzy nie chcą przyjmować odpowiedzialności za swoje decyzje. Przez to, nie są w stanie wyjść poza swoją strefę komfortu. Jednak Ty, jeśli nadasz znaczenia własnym krokom, pojawisz się na drodze prowadzącej Cię do obranego celu. Wszystko przez to, że przyjmiesz postawę osoby, z którą się utożsamiasz. Ważne jest postawienie się w centrum swojego życia, ponieważ człowiek, który nie zaspakaja potrzeb własnych, nie potrafi myśleć też o potrzebach innych. Może się tak tylko wydawać, ale w rzeczywistości generuje nadmierny to potencjał, który później siły równoważące muszą skorygować. Dlatego dbając o siebie, dbamy też o innych. Staraj się więc myśleć o swoich potrzebach i szukać możliwości ich urzeczywistnienia w życiu.

Zorientowanie na cel

Sukces, to umiejętność skupienia uwagi na tym, co preferujesz w swoim życiu. Pozwala to na swobodne działanie w chwili obecnej. Dzięki temu mamy świadomość tego, że to co robimy jest tylko kolejnym krokiem do osiągnięcia celu. Samorealizacja następuje za kolejnością i jest wciąż doskonalona. Nasze dzieło staje się z każdym dniem coraz piękniejsze. Przeniesienie swojej uwagi na teraźniejszość, pozwoli Ci działać świadomie bez wcześniejszych uprzedzeń. Praca z energią, to nic innego jak ukierunkowanie jej na pewien obszar naszego życia. Staraj się umiejętnie pożytkować swoją energię. Nigdy nie tłum w sobie negatywnych emocji. Znajdź ich przyczynę i wykorzystaj to. Chyba, że lubisz cierpieć z własnego powodu, ale zamiast marnować energię na zazdrość czy użalanie się nad sobą, zacznij z tym współpracować. Po to przyszedłeś na świat, żeby realizować siebie i tworzyć coś z niczego. Każda idea, która powstała w Twoim umyśle jest już gotowa do urzeczywistnienia. Pomyśl, że czas spędzony na tym co robisz, jest pracą pod fundament w równoległej wersji rzeczywistości. To w jakim miejscu umieścisz tam siebie, jest rolą jaką będziesz w niej pełnić. Określ jasno swoje standardy. Wtedy będziesz wiedział, czego na pewno nie chcesz robić w swoim życiu. Dzięki temu, skupisz się na możliwościach. Nie myśl o czasie, tylko o pracy jaką możesz wykonać. Zanim to czego pragniesz się urzeczywistni, Wszechświat wiele razy podda Cię próbie wiary we własne możliwości. Wszystko po to, żebyś mógł być gotowy aby to otrzymać.

Działanie

Pojawiające się okoliczności mogą działać na nas motywująco lub nie. W zależności od tego, czy posiadamy wystarczającą świadomość tego co chcemy zrobić ze swoim życiem. Nasz mózg nie lubi zmian, dlatego ważne jest by utrzymywać odpowiednie skupienie i nagradzać się za wykonaną pracę. Jeśli znajdujesz się w swoim źródle, to jesteś w stanie docenić własne starania. Co to znaczy? Jeżeli przyjąłeś odpowiedzialność za swoje życie to wiesz, że jesteś jego autorem. Jeśli chcesz być zwycięzcą, nadaj temu co robisz większą wartość! Czy to jest wystarczająco jasne? To w jaki sposób traktujesz siebie, generuje sygnał do Boskiej Matrycy Świadomości po to, abyś mógł doświadczyć na sobie własnych myśli. Ciągły rozwój i praca nad sobą, pomoże Ci zmniejszyć negatywny wpływ doświadczeń w życiu. Proste zdanie o zmniejszeniu ważności spraw, które nam nie służą. Czyli kolejny paradoks. Coś Ci przeszkadza, lub zajmuje zbyt wiele energii? Porzuć to na rzecz tego, co lubisz. Więc, jeśli zmienisz swoje podejście do tego co robisz i nadasz temu korzystne znaczenie, to automatycznie zaczniesz doświadczać innej wersji tego samego.

Synchroniczność

Poprzez rozwinięcie samoświadomości, ustawiasz się na linie życia zgodne z nowym przeznaczeniem. Czym jest przeznaczenie? Jest to wartość jaką nadajesz swojemu życiu. W ten sposób, droga do celu jaki obrałeś jest już w trakcie realizacji. Nie zawsze musi być lekko i przyjemnie. W zależności od tego jak czysta jest Twoja intencja i jak wiele masz do przerobienia, może zdarzyć się, że będziesz musiał stawić czoła wielu przeciwnościom by zbliżyć się do osiągnięcia sukcesu. Czyli ustawić się zgodnie do stanu bycia osoby, którą wybrałeś zostać. To gdzie się urodziłeś, Twoje geny czy środowisko nie są pełnym wyznacznikiem tego KIM jesteś. Nie zapominaj o tym, by dodać do tego pierwiastek zajebistości o którym mówił Wini-właściciel jednej z największych wytwórni muzycznych w Polsce. Wszechświat wspiera Cię bezwarunkowo. Możesz wierzyć lub nie, ale i tak doświadczysz tego na własnej skórze. Jesteśmy tutaj po to, aby doświadczać. Więc musimy mieć możliwość doświadczenia wszystkiego, bez względu na to czy jest to dla nas dobre czy nie. Wracając do meritum, zanim znajdziesz się w odpowiednim miejscu, najpierw będziesz musiał stawić czoła własnym demonom. Każdego dnia budujesz fundamenty pod swój sukces. Każdego dnia spotykasz się z sytuacjami, które prowadzą Cię do osiągnięcia zamierzonego celu. Nie spuszczaj celu z oczu. Bądź przekonany o tym, że to co robisz jest właściwe.

Wykorzystywanie okazji

Nieskończoność wariacji doświadczeń, może być zniechęcająca. Ba! Może nawet doprowadzić do tego, że zboczymy ze ścieżki. Jednak ma to znaczenie tylko wtedy, jeśli oddamy temu władzę nad sobą. Pewność siebie i zdecydowanie, jest kluczowym atutem. Bez tego ani rusz. W jaki sposób możemy cokolwiek zmienić, jeśli pierwsza z rzędu osoba jest w stanie wpłynąć na naszą decyzję? Pomyśl o tym, na ile się cenisz i jak wartościujesz swoje życie. Możesz wszystko albo nic. To zależy do Ciebie co wybierzesz. 😉

 

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.