Jak kontrolować czas? Czym jest rozwój osobisty?

Wzrostem jest przechodzenie od małych, do dużych czynów. Od małych planów, do większych. Od skupienia się na jednej rzeczy, do skupienia się na wielu.

Patrz trochę szerzej. Szukaj nowych możliwości.

To na ile jesteś w stanie sobie pozwolić, tyle jesteś w stanie uzyskać. Ważny jest cel tego co robisz. Naucz się wykorzystywać to, co wypracowałeś. Inaczej będziesz miał tak, jakbyś wszedł do sklepu i nic w nim nie kupił. To tak, jakbyś zrobił jakąś rzecz i nic z niej nie skorzystał. Naucz się wykorzystywać okazje.

Okazje powstają wtedy, gdy podążasz w określonym kierunku. To jaką postawę przyjmujesz wobec siebie, takie sytuacje  tworzysz w swoim życiu. Więc jeśli chcesz być człowiekiem, który pomaga innym, to będziesz napotykał w życiu szanse bycia nim. Sam wybierasz to KIM chcesz być.

To co robisz, kreuje środowisko, w którym żyjesz. To znaczy, że sam tworzysz własne standardy. Sam wybierasz, co chcesz zmienić a co nie. Jeśli coś Ci odpowiada, to dobrze. Jeśli nie, to zawsze masz możliwość coś z tym zrobić.

Więc skoro to co robisz, tworzy środowisko w jakim żyjesz, to tak samo przyciąga do niego ludzi. Oznacza to, że w zależności od tego jakie masz postawy, przekonania i wierzenia wobec świata. Takie osoby sprowadzasz do swojego życia. Są oni zawsze zgodni z Tobą. To znaczy, że odpowiadają Twojej osobie. Sam wybierasz to, kim chcesz być dla siebie i dla innych.

Jeśli jesteś komórką, która pracuje na korzyść całego organizmu, to jesteś przez niego wspierany. Twoje życie jest wtedy lżejsze. Dusza oddaje wszystko z nawiązką. Każdy uczynek jaki zrobisz, ma wpływ na całą resztę. Więc to co robisz, jest tym co dostajesz z powrotem.😉

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.