Intuicja a poszukiwanie prawdy.

Prawda broni się sama. Prawda, leży po stronie racji. Czyli znajduję się pomiędzy. Oznacza to, że jest neutralna. Jest poza racją, poza dobrem i złem. Jest CZYSTYM doświadczeniem.

 Czyli?

Brak żądz, brak pragnienia zmiany kogoś lub czegoś na siłę, udowadniania racji, czy obawy przed czymś etc. Nie generujesz wtedy nadmiernego potencjału, który trzeba wyrównać. Właśnie POTENCJAŁ daje nam możliwość dojścia do prawdy. Pozwala zrozumieć konkretne doświadczenia. Możemy bawić się w pozytywne lub negatywne postrzeganie. Tutaj działamy z poziomu umysłu, który wszystko definiuje. Prawda nie ma definicji. Dusza jest prawdą sama w sobie. Czysty duch, obserwator, dokonuje zamiarów DZIAŁANIA w pełni zgodnych z własną wolą. Mówi się, że to intuicja.

 Jest to część doświadczenia, które dotknęły prawdy i stały się nią. Rozwijanie intuicji to odkrywanie jej. Prawda jest pośród nas. Ale nie udziela się w żadne spory. Dlatego tak trudno ją znaleźć kierując się umysłem. Prawda jest wydeptaną ścieżką. Poczuj ją, a dojdziesz do jej sedna. 

Czyli PEŁNEJ akceptacji. 

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.