Bilans energetyczny.

Każde działanie wynika z zachowanej energii w ciele.

Niezharmonizowany potencjał, skutkuje autoagresją. Pozorne odczuwanie braku sił witalnych, jest po prostu różnicą potencjałów.

Szczególnie teraz, kiedy aktywność Słońca wzrasta, ma to olbrzymi wpływ na nasze zachowanie i emocje. Powoli przystosowujemy się do nowych częstotliwości. W ludziach podświadomie narasta niepokój, nerwowość lub apatia. Czas przyspiesza, odczuwamy znużenie, bóle głowy, kłucie w klatce piersiowej itd.

Nie mylmy tego z chorobą, ponieważ jest to naturalny proces, który nas wzmacnia. Jeśli tak nie jest, to dlatego, że niewłaściwie dysponujemy naszą energią. 😉 Jest to czas, kiedy powinniśmy się  wyciszyć i okrzepnąć w nowych energiach. Jeśli tego nie zrobimy, doprowadzimy do chorób ciała i umysłu. Z powodu narastającego napięcia, jesteśmy narażeni na agresję ze strony innych i nieprzyjemną atmosferę.

Nie daj się wciągnąć w niskie wibracje!

Spróbuj się przyzwyczajać do nowych częstotliwości.

Obecnie otwierają się w naszych ciałach nowe kanały energetyczne. Skutkuje to wzrostem potencjału w naszych organizmach. Pij dużo wody. Znajdź sobie czas na relaks. Ochłoń ze wszystkiego. Wszystko jest w porządku. 😉

Skup się raczej na pozytywnych odczuciach, niż na walce z samym sobą.

Wcale nie musisz odpowiadać na negatywne energie. Po prostu przenieś  swoją uwagę gdzieś indziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *